Click here if you are not redirected in a few seconds.

This is the Marquee! You can put any text here you wish

Competition Calendar

FALL 2015 Florida AAU Meets

1st Qualifier

 2nd Qualifier 3rd Qualifier State Meet
September 19-20 October 17-18 November 21-22 December 19-20
NORTH NORTH NORTH NORTH & SOUTH COMBINED

Host Club:

Fit Club

Host Club:

Aerial Stars

Host Club:

Suncoast Gymnastics

Host Club:

Horizon Gymnastics

Contact:
Ken Pfeifauf

Contact:
Jill Bosack

Contact:
Arnold Gwinn

Contact:
Shelly Proa

Address:
196 Industrial Drive
Orange City, FL  32763

Address:
23633 Venezia Dr.
Land O Lakes, FL  34639

Address:
11131 Cargo Ct.
Odessa, FL
33556

Address:
Charlotte Harbour Event Center
Punta Gorda, FL

Phone:
386-774-4348

Phone:
813-949-7875

Phone:
727-372-2211

Phone:
941-627-5342

Email:
Kpfeifauf@cfl.rr.com

Email:
jmbosack@gmail.com

Email:
office@SuncoastGymnastcs.com

Email:
tumbleathorizon@aol.com

1st Qualifier  2nd Qualifier  3rd Qualifier  State Meet
September 19-20 October 17-18 November 21-22 December 19-20
SOUTH SOUTH SOUTH NORTH & SOUTH COMBINED
Host Club:
Tampa Gymnastics

Host Club:
Golden City

Host Club:
Naples Progressive

Host Club:
Horizon Gymnastics

Contact:
 Patti Gross

Contact:
 Tonie Campbell

Contact:
Debbie Ponczock
 

Contact:
 Shelly Proa

Address:
17302 Commercee Park Blvd.
Address: 
930 Lithia Pinecrest Rd
Brandon, FL  33511    

Address:
4795 Mercantile Ave.
Naples, FL 34110

Address:
Charlotte Harbour Event Center
Punta Gorda, FL
Phone:
813-975-2794
813-975-2798

Phone:
813-685-7770
813-657-0321

Phone:
239-455-3700
239-261-6405

Phone:
941-627-5342
Email:
Patricia.gross@tampagov.net
Email:
coachtonie@aol.com
Email:
dponczoch@aol.com
Email:
tumbleathorizon@aol.com


SPRING 2016 Florida AAU Meets

1st Qualifier 2nd Qualifier 3rd Qualifier State Meet
January 30-31 February 27-28 March 12-13 April 23-24
NORTH NORTH NORTH

 Host Club:
Gym Force

 Host Club:
Sun Country

Host Club:
Taylor Gymnastics

Host Club:
Team Florida
Contact:
Kevin Standriff
Contact: 
Linda Bennett
Contact:
Lisa Arrowood
Contact:
Kathy Stuenkel
 Address:
2860 Industrial Plaza Dr
Tallahasse, FL  32301
Address:
333 SW 140th Terr
Jonesville, FL  32669
Address:
210 E Main St.
Perry, FL  32347
Address:
Ocean Center
101 N Atlantic Ave
Daytona Beach, FL  32118
Phone
850-877-4255
 Phone
352-494-6415
 Phone
850-584-7382
Phone
941-627-5342
Email
kevnole88@aol.com
Email
linda@suncountrysports.com
 Email
taylorgymnastics@fairpoint.net
Email
patricia.gross@tampagov.net

1st Qualifier 2nd Qualifier 3rd Qualifier State Meet
January 30-31 February 27-28 March 12-13 April 23-24
CENTRAL CENTRAL CENTRAL

Host Club:
Bayside Gymnastics

 Host Club:
Aeal Stars

Host Club:
Suncoast Gymnastics

Host Club:
Team Florida

 Contact:
Sabrina West

 Contact: 
Jill Bosack

 Contact:
Arnold Gwinn

Contact:
Kathy Stuenkel

Address:
4400 34th St. N
Suite E
St. Petersburg, FL 33714

 Address:
23633 Venezia Dr.
Land O Lakes, FL 34639
Address:
11131 Cargo Ct.
Odessa, FL  33556

Address:
Ocean Center
101 N Atlantic Ave
Daytona Beach, FL  32118

Phone:
727-258-4981
Phone:
813-949-7875
 Phone:
727-372-2211
Phone:
941-627-5342
Email
sabrinaw@baysidesportsacademy.org
Email
jmbosack@gmail.com
Email
office@SuncoastGymnastics.com
Email
paricia.gross@tampagov.net

1st Qualifier 2nd Qualifier 3rd Qualifier State Meet
January 30-31 February 27-28 March 12-13 April 23-24
SOUTH SOUTH SOUTH
Host Club:
Naples Progressive

Host Club:
Tampa Gymnastics

Host Club:
Horizon Gymnastics
Host Club:
Team Florida

Contact:
Debbie Ponczoch

Contact:
Patti Gross

Contact:
Shelly Proa

Contact:
Kathy Stuenkel

Address:
4795 Mercantile Ave
Naples, FL  34110
Address:
17302 Commerce Park Blvd.
Tampa, FL  33647
Address:
285 Adalia Terr.
Port Charlotte, FL  33593

Address:
Ocean Center
101 N Atlantic Ave
Daytona Beach, FL  32118

Phone:
239-455-3700
239-261-6405
Phone:
813-975-2794
813-975-2798
Phone:
941-627-5342
Phone:
941-627-5342
Email
Dponczoch@aol.com
Email
Patricia.gross@tampagov.net
Email
tumbleathorizon@aol.com
Email
Patricia.gross@tampagov.net